Дістається і самій побутовій хімії, хоча насправді проблема стоїть у технології самого процесу. І неважливо, скільки саме мийного засобу було нанесено на оброблювану поверхню. Важливо те, що наносити його треба не на скло або дзеркало у ванній, а на саму серветку.
Достатньо зовсім небагато приснути з аерозольного балончика на ганчірку, протерти поверхню, витерти її сухою серветкою і ще раз відполірувати тією ж ганчіркою. Тоді на склі або серванті гарантовано не залишиться розводів, а самого засобу піде в рази менше, ніж поливати ним скло.
При цьому треба пам’ятати, що аерозольні засоби для автомобільного скла не цілком підходять для дому. Вони призначені для розчинення супержирного дорожнього бруду, володіють надмірними піноутворювальними властивостями і їх важко видалити за допомогою звичайної бавовняної тканини: потрібна спеціальна серветка, яку продають на заправках і в автомагазинах.
Тому для дому, все ж таки, краще брати звичайний побутовий засіб. Якщо ж результат все одно не задовольняє вимог, варто скористатися старою доброю крейдою і очистити нею скло в будинку «всуху». Цей спосіб точно не підведе і заощадить час і сили.