Про це йшлося під час наради в межах проєкту «Адмінсервіс «Ветеран», який створений задля підвищення ефективності адміністрування ветеранських потреб, упорядкування процесу отримання ветераном послуг, які надаються на державному та місцевому рівнях.
Як повідомили у Рівненському центрі ПТО ДСЗ, учасники бойових дій можуть отримати освітні послуги за 58 професіями та 140 програмами підвищення кваліфікації. До послуг слухачів – 5 навчальних відділень – у Рівному, Олександрії (Рівненський район), Млинові, Костополі, Гощі і Сарнах.
«У Рівненському та Гощанському ЦНАПі вже працюють «єдині вікна» для ветеранів війни, а незабаром такий адмінсервіс запрацює в Здолбунові,- нагадала заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило. – До його роботи залучаються працівники, які пройшли навчання та обізнані у гарантіях, правах та можливостях для ветеранів. При зверненні до «єдиного вікна» ветерани та члени їхніх родин можуть отримати вичерпну консультацію, подати заяву для отримання певних документів».
Професійне навчання у закладі освіти здійснюється за очною, дистанційною, дуальною формами або шляхом їх поєднання. Строк навчання – до 6 місяців.
За результатами професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації за робітничими професіями здобувачі освіти отримують свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.