Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №302 від 25.07.2007p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Січень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

Новини Рівне
QRcode

#Фестивальні нотатки

Свято духовності та щирості

Лицедійство як засіб християнського просвітництва

Цього літа самодіяльні актори мають реальний шанс впасти в обійми мамони: призовий фонд міжнародного театрального фестивалю “Театр для душі”, що розпочався у суботу, 14 липня, і триватиме до понеділка, 23-го, склав дві тисячі доларів США. Втім, зірвати куш для учасників не самоціль, адже вони зібралися заради щирого прагнення проливати зі сцени промінчики істини.

[карты gps навигато?]

На сцені християнського молодіжного театру-студії “Сонях”, який, власне, ініціював проведення цього мистецького свята у Рівному, свою майстерність показують аматорські колективи з Києва, Чернівців, Дніпродзержинська. Самі ж господарі, студійці “Соняху”, підготували до конкурсу прем’єру - театралізовану притчу про бездомних собак “Свора”.

У день відкриття фестивалю глядачі побачили виставу Московського драматичного театру “NotaBene” “Майстер і Маргарита” за однойменним романом Михайла Булгакова. Віртуозне володіння мистецтвом перевтілення дозволило маленькому колективу з п’ятьох акторів побудувати багатопланову драматичну композицію, насичену напруженими (а часом і перенапруженими) емоціями. Кільканадцять разів протягом двох годин з легкістю змінювати маски і костюми, а разом із ними - повністю змінювати вік, зовнішність і характер відтворюваних персонажів роману, як це зробили Олександр Горшков (Воланд, професор Стравінський), Сергій Колешня (Майстер, Пілат, Берліоз), Філіпп Хасен (Іван Безродний, Левій Матвій) - це, погодьтеся, вищий пілотаж лицедійської майстерності, вартий тривалих і бурхливих оплесків, якими нагородили акторів вдячні рівненські глядачі.

За словами директора фестивалю, художнього керівника театру музики та драми “Левітікон” Савви СТАРКОВСЬКОГО (Москва), “театралізація та окультурення спільноти - головна мета заходу”. Московській гість також розповів, що у столиці Російської Федерації фестиваль збирає віруючих різних конфесій - католиків і лютеран, православних та євангелістів-п’ятидесятників тощо: адже справжнє, духовне мистецтво говорить зі сцени про Бога, не поділяючи людей за конфесійними ознаками. “Показати людям самих себе, відродити традицію християнських театральних фестивалів прагнуть учасники фестивального дійства”, - на цьому наголосив і директор фесту, режисер “Соняха” Михайло ЖУРАВЕЛЬ, а голова журі фестивалю завідувач кафедрою режисури Інституту мистецтв РДГУ Володимир БОГАТИРЬОВ підкреслив, що рівнянам дуже пощастило, бо в нашому місті відбувається свято сучасного театрального мистецтва, свято духовності та щирості.

25.07.2007Діана ОРЛОВА


Переглядів: 1489

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 26.02.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (27707)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24364)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (22475)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (21823)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (21805)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (21624)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (21581)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (21344)
• Живи до ста! [965] (21315)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (20946)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (20597)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20220)
• Допомога під час карантину [967] (17252)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16722)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16567)
• Бюджет і ми… [965] (16253)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16215)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (15992)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (1152)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (856)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (778)
• Яблучні млинці (578)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (444)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (297)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (269)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (263)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (170)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (156)
• «Сердечні» булочки (146)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (135)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (121)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (39)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"