Підготовку до зимового періоду необхідно розпочинати заздалегідь. Перед початком опалювального сезону обов’язково оглянути та перевірити все обладнання, пов’язане з опаленням, включаючи котли, радіатори, газові плити та печі. Слід переконатися, що воно знаходиться в справному технічному стані і не має видимих дефектів. Регулярне технічне обслуговування допомагає уникнути аварій та нещасних випадків. Важливо забезпечити хорошу вентиляцію приміщень, де знаходиться обладнання для опалення, щоб уникнути накопичення чадного газу та інших шкідливих речовин, які можуть виділятися під час згоряння палива. Переконайтеся, що вентиляційні отвори не забиті та функціонують належним чином. Якщо ви використовуєте газове обладнання – періодично перевіряйте герметичність газових трубок та з’єднань. Встановлюйте газове обладнання тільки відповідно до проєкту, інструкцій виробника та дотримуйтесь усіх необхідних правил безпеки.
Для парових та водогрійних котлів налагоджувальною організацією повинні бути розроблені інструкції з ведення водно-хімічного режиму та інструкції з експлуатації установки (установок) для докотлової обробки води з режимними картами. Дані інструкції повинні бути затверджені роботодавцем підприємства (установи), яке експлуатує котел, і знаходитись на робочих місцях обслуговувального персоналу.
Електричні обігрівачі зручні у використанні, але можуть стати джерелом пожежі. Не залишайте їх без нагляду, не перевантажуйте електричні мережі та стежте за їх технічним станом. Уникайте встановлення обігрівачів поряд із горючими матеріалами.
Важливо проводити навчання персоналу з питань охорони праці, проводити аварійні тренування та інформувати працівників про безпеку використання обладнання під час опалювального сезону.
Створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до вимог нормативно-правових актів – обов’язок роботодавця. Дотримання простих заходів безпеки праці та регулярне технічне обслуговування обладнання допоможуть мінімізувати ризики та забезпечити безпеку робочих місць.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |