Доки погода перших зимових днів більше нагадує весняну, землевпорядники Рівненщини займаються польовими роботами. Це дозволить осягнути більше території, а разом і збільшити документальне навантаження, коли врешті настануть морози і бригади не зможуть виїздити на місця.
Варто зазначити, що після прийняття постанови Кабміну щодо безоплатної приватизації, рівненські землевпорядники встигли виготовити майже половину державних актів на право власності від того, що зробили починаючи з 1992 року, тобто за 17 років. Попереду ще багато роботи, адже станом на 26 листопада до підроз-ділів Головного управління Держкомзему в Рівненській області надійшло вже більше 73 тисяч заяв від охочих оформити документи.
Щоб впоратися з усім обсягом робіт, начальник ГУ Держкомзему у Рівненській області Світлана БОГАТИРЧУК-КРИВКО вирішила долучити до роботи студентів кафедри землеустрою, геодезії та геоінформатики НУВГП.
Під час зустрічі з керівництвом кафедри вирішили перевести студентів V курсу, які проживають в сільській місцевості та бажають працювати над виконанням урядових завдань, на індивідуальний план навчання і оформити на роботу в територіальні органи Держкомзему та районні відділи регіональних філій Центру ДЗК (Державний земельний кадастр).
Існуюче серед населення незадоволення роботою проектних організацій, яких в області працює 96, вирішили ліквідувати наступним чином: не продовжувати їм ліцензії. І хоча останні нарікають на Центр ДЗК , який гальмує роботу, Світлана Кирилівна пообіцяла, що після зміни керівництва цієї установи ДЗК стане “паровозом”. А працівники районних управлінь зможуть відслідковувати, як просувається виготовлення державних актів, і де саме знаходяться документи. Відтепер порядок оформлення документів повинен займати не більше двох тижнів, адже де-де, а на Рівненщині встановлюють суворий контроль за рухом документації. І для того, щоб механізм поставити на конвеєр, Світлана Богатирчук-Кривко запевняє, що ініціатива має в першу чергу йти від працівників Держкомзему.