Передусім депутати погодили план фінансово-господарської діяльності підприємства на 2022 рік. Утім, в.о. директора летовища Олександр Якубець (на фото) наголосив, що в аеропорту вже почалися роботи з ремонту та реконструкції деяких об’єктів в рамках виконання Державної програми розвитку аеропортів. Вже зараз тривають роботи на трьох з п’яти об’єктів, які фінансуються у межах програми. Через це в наступному році летовище не зможе працювати повноцінно. А отже, і заробляти. Тож питання, де брати кошти на його утримання - поки що відкрите.
Як відомо, цьогоріч в аеропорту вже зуміли досягти певних успіхів. Як розповів Олександр Якубець, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, зароблені у серпні-жовтні 2021-го суми зросли приблизно вдвічі. Очікується й передача пожежного автомобіля з аеропорту «Бориспіль», що дасть змогу підвищити категорію аеропорту й економити кошти, приймаючи великі повітряні судна, – без потреби орендувати відповідну техніку.
Проте надалі основним завданням є збереження трудового колективу у період вимушеного простою, а також проходження чергової сертифікації. Адже найближчим часом на аеропорт чекає чергова сертифікаційна перевірка окремих аеродромних об’єктів, яка стосуватиметься служби забезпечення обслуговування пасажирів та багажу, наземного адміністрування в аеропорту та обслуговування на пероні та місцях стоянок повітряних суден. Фахівці Державіаслужби вивчили пакет документів і вказали на недоліки.
Майже всі недоліки усунули, залишилося погасити борги перед бюджетом та Пенсійним фондом зі сплати Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
– Зараз підприємство має значну заборгованість: вона становить майже 18 млн грн. Тому є загроза відтермінування отримання таких сертифікатів. А це заблокує роботу підприємства, – розповів Олександр Якубець.
Тому в обласній раді тримають ситуацію на контролі і до питання подальшої діяльності аеропорту повернуться на окремій нараді та на засіданнях постійних комісій. Щоб під час формування бюджету на 2022 рік врахувати фінансові потреби летовища.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |